Dellorto - Carburateur PHBG 19mm DS Red Edition - Kabelchoke
Dellorto - Carburateur PHBG 19mm DS Red Edition - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2911 |
| Fabrikantnummer | 02911 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Kleur (swatch) | Rood |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie, Koelvloeistof |
| Diameter carburateur | 19mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 25mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 38mm M32 x 1.25 |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | W9 |
| Sproeiermaat | 75 |
| Stationairsproeiermaat | 45 |
| Type sproeier | Dellorto klein M5 |
Reviews
Dellorto - Carburateur PHBG 19mm DS Red Edition - Kabelchoke