Dellorto - Carburateur PHBN 17,5mm LS Minarelli - Kabelchoke
Dellorto - Carburateur PHBN 17,5mm LS Minarelli - Kabelchoke
Niet op voorraad
Productomschrijving
Dell'Orto Carburateur Type: PHBN 17.5 LS
Maat: 17.5 mm
Aansluiting spruitstuk: 24 mm
Aansluiting filter: 35 mm
Type sproeier: Dell'Orto Groot
Choke: Kabelchoke
Aansluitingen: Olie, Benzine, vacuüm & Koelvloeistof in/uit
Geschikt voor: Minarelli Scooters
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-3067 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie, Koelvloeistof |
| Diameter carburateur | 17.5mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 38mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A12 |
| Sproeiermaat | 90 |
| Stationairsproeiermaat | 34 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur PHBN 17,5mm LS Minarelli - Kabelchoke