Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ED / AM6 - Handchoke
Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ED / AM6 - Handchoke
Niet op voorraad
Productomschrijving
Dell’Orto carburateur Derbi / AM6 PHVA carburateur van het merk Dellorto. Deze 17,5mm carburateur is passend op de meeste schakelbromfietsen met een Derbi of AM6 motorblok. Merk: Dell’Orto
Type: PHVA
Maat 17.5mm
Aansluiting spruitstuk: 24mm
Aansluiting filter: 35mm
Type sproeier: Dellorto groot
Choke: Handchoke
Geschikt voor: Derbi / AM6
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-1407 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Diameter carburateur | 17.5mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 35mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A7 |
| Sproeiermaat | 83 |
| Stationairsproeier | 34 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ED / AM6 - Handchoke