Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ND Scarabeo 50 Euro 4 - Elektrische choke
Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ND Scarabeo 50 Euro 4 - Elektrische choke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-8660 |
| Fabrikantnummer | 08660 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Elektrisch |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Diameter carburateur | 17.5mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 35mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A22 |
| Sproeiermaat | 60 |
| Stationairsproeier | 30 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur PHVA 17,5mm ND Scarabeo 50 Euro 4 - Elektrische choke