Dellorto - Carburateur SHA 14/9mm P -
Dellorto - Carburateur SHA 14/9mm P -
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Dell'Orto Carburateur
Originele Dellorto SHA 14/9 carburateur passend op diverse Tomos bromfietsen. De carburateur is voorzien van een handchoke en wordt compleet geleverd met klem voor het luchtfilter. In deze Dellorto carburateur gaan Dellorto 5mm sproeiers, standaard wordt deze carburateur afgeleverd met een maat 50 hoofdsproeier. Type: SHA 14/9P (opschuif)
Maat: 14/9mm
Aansluiting spruitstuk: 18mm opschuif
Aansluiting luchtfilter: 59mm
Type sproeier: Dellorto klein
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine
Stelschroeven: Rechter kant
Geschikt voor:
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A3)
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Classic 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Colibri 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Flexer 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Quadro 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Revival 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Standard 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa LX 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa ST 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos WizaRD 50cc 2 Takt AC (A35)
Past op o.a
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A3)
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Classic 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Colibri 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Flexer 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Quadro 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Revival 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Standard 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa LX 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa ST 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos WizaRD 50cc 2 Takt AC (A35)
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2257 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 14mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 21mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 59mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Sproeiermaat | 50 |
| Type sproeier | Dellorto klein M5 |
| Merk bromfiets | Tomos |
Reviews
Dellorto - Carburateur SHA 14/9mm P -