Dellorto - Carburateur SHA 16/16mm - Puch
Dellorto - Carburateur SHA 16/16mm - Puch
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Dell'Orto Carburateur Type: SHA (opschuif)
Maat: 16/16 mm
Aansluiting spruitstuk: 19 (Binnendiameter)
Aansluiting filter: 59
Type sproeier: Dell'Orto
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine
Geschikt voor: Puch
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2151 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 16mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 21mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 59mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Sproeiermaat | 82 |
| Type sproeier | Dellorto klein M5 |
| Merk bromfiets | Puch |
Reviews
Dellorto - Carburateur SHA 16/16mm - Puch