Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Handschoke
Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Handschoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-9390 |
| Fabrikantnummer | 09390 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Kleur | Rood |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 26mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 36mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Vlakschuif |
| Type gasnaald | D56 |
| Sproeiermaat | 132 |
| Stationairsproeier | 36 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Handschoke