Keihin - Carburateur Keihin PWK Airstriker 35mm origineel
Keihin - Carburateur Keihin PWK Airstriker 35mm origineel
Niet op voorraad
Productomschrijving
Keihin PWK Airstriker carburateur Originele Keihin PWK Airstriker 35mm carburateur. Dankzij het ontwerp en de innovatieve inlaat zorgt de PWK Airstriker voor een snellere en soepelere gasrespons en verhoogde prestaties bij hoge en lage toerentallen. De Keihin PWK Airstriker carburateur is compatibel met een breed scala van motoren en motorscooters, waaronder 2-takt motoren in de motocross, enduro, en andere offroad-toepassingen. Het is ook een populaire keuze voor motorscooters met vermogens rond de 30PK. Merk: Keihin
Type: PWK Airstriker
Maat: 35 mm
Aansluiting spruitstuk: 42 mm
Aansluiting filter: 59 mm
Type sproeier: PWK
Maat hoofdsproeier: 160
Maat stationairsproeier: 48
Gasnaald type: 48DEK
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine
Geschikt voor: Universeel toepasbaar
Specificaties
| Artikelnummer | KEI-1000-S65-A0 |
| Fabrikantnummer | 1000-S65-A0 |
| Merk | Keihin |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 35mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 42mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 59mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | D-Slide |
| Sproeiermaat | 160 |
| Stationairsproeier | 48 |
| Type sproeier | Keihin zeskant M5 (PWK) |
Reviews
Keihin - Carburateur Keihin PWK Airstriker 35mm origineel