NGK - Bougie 8EA
NGK - Bougie 8EA
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Bougie NGK NGK bougie DR8EA, NGK Bougies beschikt over een breed assortiment bougies van hoge kwaliteit en dekt hiermee het grootste gedeelte van de markt. Het is belangrijk om tijdig en regelmatig uw bougie te controleren en te vervangen. Een zwakke vonk van de bougie staat garant voor het onregelmatig draaien van de motor. Bougies slijten in verloop van tijd, ze kunnen vet slaan, vervuild raken of zelfs afbreken. Ook brand bij gebruik de elektrode van de bougie steeds een stukje weg waardoor de elektrodeafstand te groot kan worden. Type: DR8EA
Specificaties
| Artikelnummer | NGK-DR8EA |
| Merk | NGK |
| Schroefdraaddiameter | D = 12mm |
| Sleutelmaat | D = 18mm |
| Ontstoringsweerstand | R = Weerstand |
| Hittegraad | 8 |
| Schroefdraadlengte | E = 19mm (Lange schacht) |
| Bougie_Constructiekenmerk | S = Standaard type |
| Elektrodeafstand | Motor: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Reviews
NGK - Bougie 8EA