NGK - Bougie ER9EH-6N
NGK - Bougie ER9EH-6N
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Bougie NGK NGK bougie ER9EH6N, NGK Bougies beschikt over een breed assortiment bougies van hoge kwaliteit en dekt hiermee het grootste gedeelte van de markt. Het is belangrijk om tijdig en regelmatig uw bougie te controleren en te vervangen. Bougies slijten in verloop van tijd, ze kunnen vet slaan, vervuild raken of zelfs afbreken. Ook brand bij gebruik de elektrode van de bougie steeds een stukje weg waardoor de elektrodeafstand te groot kan worden. Type: ER9EH-6N
Geschikt voor: O.a. Piaggio 4 takt 4V
Specificaties
| Artikelnummer | NGK-ER9EH-6N |
| Merk | NGK |
| Schroefdraaddiameter | E = 8mm |
| Sleutelmaat | E = 13mm |
| Ontstoringsweerstand | R = Weerstand |
| Hittegraad | 9 |
| Schroefdraadlengte | EH = 19mm (Lange schacht) |
| Bougie_Constructiekenmerk | N = Speciale massa elektrode |
| Elektrodeafstand | Motor: 0,7-0,8mm Auto: 0,8-0,9mm |
Reviews
NGK - Bougie ER9EH-6N