Polini - Carburateur CP 21 mm handchoke
Polini - Carburateur CP 21 mm handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Polini Carburateur Speciale Polini 21 mm CP race carburateur. De Polini CP is de eerste carburateur die compleet door Polini ontwikkeld en geproduceerd is. De CP carburateurs zijn korter en 40% lichter als traditionele carburateurs. Door de centrische inlaat recht voor de venturi zorgt deze carburateur voor optimale prestaties bij elke gasschuifstand. De Polini CP carburateurs worden in de fabriek op diverse punten gecontroleerd, getest en afgesteld. Zo wordt de afdichting van de vlotternaald op druk getest en het vlotterniveau in de fabriek afgesteld. Type: CP
Maat: 21 mm
Aansluiting spruitstuk: 25,5 mm
Aansluiting filter: 46
Type sproeier: Keihin PWK
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine, Olie, Vacuüm
Geschikt voor: Universeel toepasbaar
Download hier de uitgebreide Polini MONTAGEHANDLEIDING (http://www.polini.com/en/page_696.html)
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.2100 |
| EAN | 8054705051791 |
| Merk | Polini |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Diameter carburateur | 21mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 25mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Sproeiermaat | 100 |
| Stationairsproeier | 40 |
| Type sproeier | Keihin zeskant M5 (PWK) |
Reviews
Polini - Carburateur CP 21 mm handchoke