Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Vlakschuif
Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Vlakschuif
Niet op voorraad
Productomschrijving
Dell'Orto Carburateur Type: VHST 26 BS
Maat: 26 mm
Aansluiting spruitstuk: 36 mm
Aansluiting filter: 49 mm
Type sproeier: Dell'Orto Groot
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine
Geschikt voor: Diverse blokken Deze carburateur heeft geen vacuüm en olie aansluiting!
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-9353 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 26mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 36mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Vlakschuif |
| Type gasnaald | D50 |
| Sproeiermaat | 115 |
| Stationairsproeier | 34 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur VHST 26mm BS - Vlakschuif