Dellorto - Carburateur VHST 28mm BS - Vlakschuif
Dellorto - Carburateur VHST 28mm BS - Vlakschuif
Op voorraad, direct leverbaar!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Vandaag nog in huis? Bestel vóór 11:00!
- Morgen in huis? Bestel vóór 23:59!
- Morgen in huis? Bestel vóór 22:00!
- Maandag in huis? Bestel vóór 23:59!
- Vanaf €69: gratis verzending
- Shop nu, betaal later!
- Gemakkelijk retourneren
Productomschrijving
Dell'Orto Carburateur Type: VHST 28 BS
Maat: 28 mm
Aansluiting spruitstuk: 36 mm
Aansluiting filter: 49 mm
Type sproeier: Dell'Orto Groot
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine
Geschikt voor: Diverse blokken Deze carburateur heeft geen vacuüm en olie aansluiting!
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-9357 |
| Merk | Dellorto |
| motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Diameter carburateur | 28mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 36mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Vlakschuif |
| Type gasnaald | D41 |
| Sproeiermaat | 142 |
| Stationairsproeier | 35 |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Dellorto - Carburateur VHST 28mm BS - Vlakschuif